2.2 Розробка колійного плану перегону


2.2 Розробка колійного плану перегону
На підставі отриманої схеми розташування сигнальних установок і переїздів (лист 1) складається колійний план перегону для всіх отриманих установок переїзду від станції А до станції Б.
На колійному плані перегону відображаються наступні елементи проектування:
Рейкові кола в двонитковому зображенні і світлофори з вказівкою стиків, дросель-трансформаторів з вказівкою їх типу, чергування типів трансмітерів.
При автоблокуванні змінного струму 50 або 25 Гц живлячі прилади розташовуються на вихідному, а релейні на вихідному кінці рейкового кола.
На електрифікованих ділянках з зовнішнього боку колії встановлюється дросель-трансформатори.
При електротязі змінного струму на обох кінцях кодового рейкового кола встановлюються малогабаритні дросель-трансформатори 2ДТ-1-150.
У кодовому автоблокуванні колами змінного струму 50 або 25 Гц застосовуються кодові колійні трансмітери типів КПТШ-5 і КПТШ-7.
Типи кодових колійних трансмітерів в суміжних сигнальних установках (у попутному напрямку) чергуються для того, щоб в суміжні рейкові кола подавалися кодові імпульси різного типу.
При розміщенні кодових трансмітерів потрібно мати на увазі, що для контролю короткого замикання ізолюючих стиків між дільницями віддаленнями і примикаючи ми до них стрілочними дільницями на двоколійних лініях при електротязі, кодування дільниці віддалення повинно здійснюватися трансмітером типу КПТШ-7.
Світлофори з вказівкою їх номерів;
релейні шафи, типи сигнальних установок і кабельні мережі з вказівкою пильності кожного кабелю, а також кабельні ящики.
При новому будівництві на перегоні в усіх системах автоблокування як на одноколійних, так і на двоколійних ділянках у кожного світлофора встановлюються типові релейні шафи типу ШРУ-М з заводським монтажем; у зв’язку з застосуванням типових систем автоблокування на штепсельних реле використовується кабель з парною структурою.
У двоколійному автоблокуванні на спарених сигнальних установках необхідні прилади не розміщують в одній релейній шафі, тому в таких установках у кожного прохідного світлофора встановлюється окрема релейна шафа ШРУ-М.
О – одиночна прохідна сигнальна установка;
Ои – одиночна сигнальна установка зі схемою сповіщення від другої дільниці наближення;
Ом – одиночна передвхідна сигнальна установка з мигаючим жовтим вогнем;
Омз – одиночна передвхідна сигнальна установка з мигаючим жовтим і зеленим вогнями;
С – спарена прохідна настанова на одноколійній ділянці;
См – спарена передвхідна сигнальна установка, що має додатковий сигнальний показник – жовтий мигаючий вогонь;
Оп1 – одиночна сигнальна установка, що розташована перед переїздом зі схемою сповіщення на переїзд за одну дільницю наближення;
Оп2 – одиночна сигнальна установка, що розташована перед переїздом зі схемою сповіщення на переїзд за дві дільниці наближення;
Жильність кабелю до світлофорів підраховується за принциповими схемами з урахуванням необхідної кількості запасних жил (10% від числа робочих), Жильність кабелю до рейкових кіл визначається за збірками нормалей рейкових кіл (РЦ-50,РЦ-25)
Для електрифікованих дільниць залізниць при довжині рейкового кола до 2600м релейні і живлячі кабелі до 15м приймаються з числом жил 3х2, для дільниць з електричною тягою змінного струму з числом жил 5/1 або 3х2.
Батарейні шафи встановлюються на переїздах при будь-якій системі автоблокування. На колійному плані батарейна шафа зображується колом.
У проектах автоблокування з повітряними сигнальними лініями високовольтні трансформатори ОМ встановлюються на окремій висотній опорі. В цьому випадку живлення від трансформатора ОМ в релейну шафу подається окремим кабелем. На висотній опорі встановлюється кабельний ящик КЯ-6.
Жильність кабелю, що з’єднує релейну шафу з кабельним ящиком КЯ-6 визначається кількістю живлячих проводів. Кабельні жили у цих проводах при автоблокуванні змінного струму не дублюються, тобто береться кабель 5/1 або 3х2.
Кількість сигнальних проводів на колійних планах показана з урахуванням можливості виконання ремонтних робіт і руху по неправильній колії.
На дільницях з електротягою змінного струму резервне живлення передбачається від додаткових проводів контактної мережі 27 кВ/КПТО.
Сигнальні проводи, показані на рисунках додатку А, мають наступне призначення:
ДСН,ОДСН – проводи для включення реле подвійного зниження напруги на лампах перегінних світлофорів. Вони також служать для накладення на них системи диспетчерського контролю типу ЧДК, а під час виконання ремонтних робіт і руху поїздів по неправильній колії використовуються для зміни напрямку руху.
ИН,ОИЧ (ИЧ,ОИЧ) – проводи для включення кіл сповіщення непарного і парного напрямку руху, як показано на додатку А.
Н,ОН – для двопровідної схеми зміни напрямку при організації тимчасового двостороннього руху по одній з колій при капітальному ремонті іншої, як показано на додатку А.

Приложенные файлы

  • docx 6633450
    Размер файла: 17 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий