Арабатская стрелкаМи залишаємо за собою право змінювати порядок та час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні
програма
«АРАБАТСЬКА СТРІЛКА»
9 днів

Арабатська стрілка (с. Стрілкове) – Сиваш (джерела хлоридно-натрієвої йодобромної води, рожеве озеро) - Біосферний заповідник Асканія-Нова - Нац. історико-археологічний заповідник «Кам'яна могила», Азово-Сиваськькій Нац. природний парк на острові Бирючий – Кирилівка (аквапарк "Острів скарбів", дельфінарій)
Проживання у міні-пансіонаті, трьохразове харчування Ціна 3600 грн.
[ Cкачайте файл, чтобы посмотреть картинку ]

30.01
Виїзд на поїзді із Сум до Новоолексіївки (Херсонська обл.) о 21-50

1 день
01.07
Приїзд о 9-35 до Новоолексіївки. Переїзд комфортабельним трансфером до Арабської стрілки. Поселення у міні-пансіонаті «Атлантида».
Відпочинок на Арабатській стрілці (с. Стрілкове, Херсонська обл.). Знайомство

2 день
02.07
- Виїзд до озера Сиваш (Херсонська обл.) або за бажанням піша прогулянка.
- Купання у джерелі хлоридно-натрієвої йодобромної води. Вода унікальна за своїми властивостями і лікує нервову систему, хвороби опорно-рухового апарату, ендокринну і судинну патології, а також хвороби шкіри.

3 день
03.07
- Екскурсія до Асканія-Нова - всесвітньо відомого біосферного заповідника (Чаплінський р-н, Херсонська обл.), що є єдиним в Європі куточком тіпчако- ковилового степу. На території створено зоопарк, де зібрані звірі і птиці з багатьох куточків Землі. Дикі тварини утримуються на волі або у вольєрах. Велику частину території займає мальовничий ботанічний парк (близько 200 га) з численними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон Землі. Під час екскурсії по заповіднику погладите коней і віслюків, сфотографуєтеся з павичами, які вільно ходять по території, погодуйте лебедів і качок. Також побачите бізонів, антилоп гну, страусів та інших.
- На території заповідника Асканія-Нова знаходяться 14 кам'яні «скіфські баби». Кам'яні баби ставилися на курганах представниками древніх народів, таких як скіфи або половці
- Виїзд до озера Сиваш (Херсонська обл.).
- Купання у горячому джерелі, що має лікувальну та заспокійливу дію.

4 день
04.07
- Виїзд до Кириловки. Вільний час. Можливо факультативно відвідати аквапарк "Острів скарбів", дельфінарій, кінний театр та ін..
- Відвідування Національного історико-археологічного заповідника «Кам'яна могила» (с. Мирне, Запорізька обл.) - місце загадкове, це своєрідний храм, який об’єднує три світи – небесний, земний та підземний. Місце, з яким пов'язано чимало достовірних історичних фактів, але ще більше легенд і переказів. Місце з шаленою енергетикою, яка претендує стати «туристичною Меккою» України! Вона давніша за Стоунхендж, єгипетські піраміди.

5 день
05.07
- Трансфер до Генічеську. Морська прогулянка на катері до острова Бирючий.
- Джип-сафарі по Азово-Сиваському національному природному парку (Бирючий острів, Запоріжська обл.). На відкритих машинах ми зможемо проїхати по території парку, насолоджуючись природою. На острові Бірючий можемо побачити струнких красенів оленів, граціозних, муфлонів. Через острів пролягає перелітний шлях птахів, тому на березі острова і на лиманах збираються величезні зграї водоплавних птахів: кулики, чайки, казарки та інші. Тут вони відпочивають і харчуються, набираючись сил для продовження перельоту.
- Повернення на катері до Генічеська. Трансфер до Стрілкового.

6 день
06.07
- Виїзд до озера Сиваш (Херсонська обл.) або за бажанням піша прогулянка.
- Купання у рожевому озері

7 день
07.07
- Відпочинок на морі
- Трансфер до потягу о 20-00 до Новоолексіївки.

8 день
08.07
- Повернення до станції Суми о 9-00.У вартість включено: - всі переїзди (потяг, мікроавтобус); - проживання та трьохразове харчування в міні-отелі «Атландида» в Стрілецькому (Арабатська стрілка); - екскурсії згідно програми, вхідні білети; - медичне страхування Додатково оплачується: - факультативні екскурсії (Аквапарк, дельфінарій)
У зв’язку з ж/д переїздом (купівлею білетів) запис до групи буде проводитися до 01.06.2017
З питаннями та для запису звертатися на кафедру прикладної екології Ц115
(095) 178-75-43 – Трунова Інна Олександрівна
(067) 347-76-76 – Андрієнко Ніна Ігорівна
k m m 110315

Приложенные файлы

  • doc 8026640
    Размер файла: 744 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий