Презентація Кучера І Двг.Внтр.Згрн.


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

Історія двигуна внутрішнього згоряння(ДВЗ)Двигун Христіана ГюйгенсаПерша спроба створити ДВЗ була здійснена Хрістіаном Гюйгенсом у 1680 році.Паливом мав бути порох, а сама ідея прийшла від артилерійської зброї.Його послідовник Дени Папен намагався побудувати цей двигун, та його спроби були марні.
Двигун Етьена ЛенуараУ 1860 році французький механік Етьен Ленуар побудував перший двухтактний ДВЗ з електричними свічками запалювання, який працював на вугольному газі.У 1863 році Ленуар доробляє двигун і тепер він працює на нафтовому паливі і має примітивний карбюратор.
Двигун Ойгена Лангена і Николауса Августа ОттоДвигун Етьена Ленуара був удосконалений у 1866 році німецькими інженерами Ойгнем Лангеном і Николаусом Отто.З часом у 1876 році Отто винайшов перший успішний чотирьохтактний двигун, відомий як Цикл Отто.

Двигун Даймлера Готтліба та Вільгельма МайбахаУ 1885 році був збудований прототип сучасного ДВЗ двума інженерами Д. Готтлибом та В. Майбахом.Від інших він відрізнявся тим що вертикальні циліндри і з бензином який вводиться через карбюратор.Також їх творінням був перший мотоцикл.

Двигун внутрішнього згоранняЦе тип двигуна, теплова машина, в якій хімічна енергія палива, що згоряє в робочій зоні, перетворюється в механічну роботу. Будова карбюраторного двигуна1. повітроочисник2. карбюратор3. паливний бак4. паливотрубопровід5. розпилене паливо6. впускний клапан7. свіча запалювання8. камера спалювання9. випускний клапан10. циліндр11. поршень

Приложенные файлы

  • pptx 5514292
    Размер файла: 727 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий