Гайпел_шахрайським_методом_приватизовє_собі_земельну_ділянку

Як Полянський сільський голова Дрогобецький І.І., через депутата районної ради від Опозиційного блоку Гайпел В.Т., шахрайським методом
приватизовує собі земельну ділянку
До громади с. Поляни надійшла інформація стосовно підробки та фальсифікації документів працівниками Полянської сільської ради - Дрогобецьким І.І., та групою сільських депутатів, а також районним депутатом від Опозиційного блоку Гайпел В.Т., стосовно незаконного заволодіння земельною ділянкою та незавершеним будівництвом будинку (цьокільним поверхом) в с. Поляна, вул. Петрова, 7.
А суть питання в тому, що 11 жовтня 2016 року на засіданні 20 сесії 7 скликання Полянської сільської ради було прийнято рішення про відведення вільної земельної ділянки загальною площею 0,0668 га, для будівництва житлово будинку та господарських будівель і споруд за адресою : с. Поляна, вул. Петрова, 7 на жінку Гайпел В.Т., мешканку м. Мукачево з якою він спільно проживають та має дитину громадянка Середа Ніна Василівна. З цього випливає, що організаторами незаконного привласнення чужої земельної ділянки є депутат Гайпел та сільський голова Дрогобецький.


На справді власником земельної ділянки була громадянка Стегура Людмила Іванівна, мешк. с. Поляна, вул. Духновича, №113.
В 1991 році їй була виділена вище вказана земельна ділянка, яка видавалась попереднім сільським головою Куліш О.М., на якій вона побудувала цьокільний поверх та 1998 році його продала. Новий власник в 2000 році загинув в ДТП та після того на вище вказаній земельній ділянці ніхто не з’являвся.
Попередній сільський голова Куліш О.М., який проживає в с. Поляна по вул. Жовтнева, під час свої каденції відкривав вулицю Петрова в с. Поляна, що дає більше роз’яснення даній події.
Дрогобецький І.І., разом із Гайпелом В.Т., володіючи інформацією, що власник загинув та на земельну ділянку ніхто не з’являється, використовуючи своє службове становище, а також маючи повноваження приймати рішення стосовно виділення земельних ділянок, вирішили в незаконний спосіб відібрати цю земельну ділянку оформляючи її як таку, що вільна.

На сьогоднішній день є рішення сесії Полянської сільської ради про відведення земельної ділянки від 11 жовтня 2016 року №184 (копія рішення додається) також вже виготовлений проект відведення земельної ділянки та зйомки на замовлення Гайпел В.Т., в Закарпатгеодесцентрі, який зараз проходить затвердження та погодження районних служб на не мовляв вільну земельну ділянку не дивлячись на те, що там в наявності є 20-ти річний цьокільний поверх. Зразу із рішення видно, що земельна ділянка має присвоєний номер за адресою вулиця Петрова, №7 в с. Поляна, що не є можливим, так як вільні земельні ділянки не мають поштової адреси. Всі розуміли (депутати всі ж місцеві, які голосували за це рішення та добре знали, що там був попередній власник), тому рішення завідомо кримінальне.

Будучи на посаді сільського голови Дрогобецький І.І., використовуючи своє службове становище та маючи спільників (секретар, землевпорядник та депутатів), які приймали це незаконне рішення могли знищити і попередні документи.
Це їхній стиль роботи до якого вони дійшли на протязі каденцій головування Дрогобецького Івана Івановича, що було одним із основних прибутків за рахунок чого ніби допомагали громадянам села мізером, а в той же час обкрадаючи громаду набиваючи власні кишені та не залишали за собою нічого позитивного тільки кримінал, за який ще повинні будуть понести відповідальність.
Тому сьогодні як ніколи, їм потрібно відстояти «крісло» голови, щоб не виплило все на ружу завдяки чому вони вдаються на любі ганебні підлості, намагаються залякати людей, обманути, підкупити, обливати гряззю опонентів та інше.
Приймаючи рішення в виборі потрібно зважувати чи потрібні ті сільські депутати, які були до сьогоднішнього дня та допомагали робити безчинства Дрогобецькому І.І., який оббирав громаду Поляни та їх природнє багатство – землю, яке нам належить по праву, а також не дати їм можливості уникнути відповідальності та по можливості повернути украдене.
У Нас, як у громади виникає одне питання, чому до цих пір без діяли правоохоронні органи, що призвело до масових зловживань посадовим становищем та втілюванням кримінальних схем по розкраданню державних коштів та цінностей громади.15

Приложенные файлы

  • doc 4799689
    Размер файла: 706 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий