Детальная косметологический форум ЗМ-ЛьвовКосметологічна Конференція

Дата проведення: 26 травня 2015р.
Місце проведення: в рамках Фестивалю індустрії краси «Дзеркало моди-Львів-2015», 
вул. Щирецка, 36,ВК «Південний-EXPO», м.Львів

Програма Конференції:
11:30-12:30

Тема №1: "Пошарове омолодження лиця та шиї. Сучасні потогенетичні методики по покращенню якості шкіри - детоксикація та репродукція клітин шкіри."
Доповідач: Миколюк Ірина Григорівна - лікар-дерматовенеролог, косметолог, діючий член Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

12:30-13:30
Тема №2: "Біоревіталізанти та контурна пластика Новія Органік (Італія).
Унікальне поєднання гіалуронової кислоти нового покоління і гідроксиапатиту кальцію в препаратах Новія Органік (Neauvia Organic). Інноваційні наукові технології, найвищі стандарти якості та максимальна ефективність в одному шприці!"
Доповідач: Скипакевич Оксана - лікар-дерматовенеролог. Спеціаліст по ін’єкційних методиках, таких як біоревіталізація, контурна пластика, мезонитки, мезотерапія, хімічні пілінги, плазмотерапія, ботулінотоксинтерапія. Стаж роботи в косметології - 9 років.  Сертифікований тренер компанії  "Естетик-Сервіс".

13:30-14:00
Перерва, відвідування експозиції Фестивалю

14:00-15:30
Тема №3: "Шугарінг. Цукрова епіляція" У програмі майстер-класу: - Особливості методу шугарінга - Відмінність шугарінга від інших методів епіляції і депіляції - Протипоказання для проведення шугарінга - Порядок проведення процедури
Презентація професійної продукції для шугарінга ТМ CANNAAN і ТМ ГЛОРІЯ.
Доповідач:
·
Яна Осадча - Практикуючий косметолог-естетист, сертифікований викладач, керівник УЦ Sweet Epil Україна. Суддя міжнародних Чемпіонатів епіляції в Росії, Молдові, Казахстані і Україні, провідний фахівець у сфері шугарінгу, автор власних методик навчальних програм з депіляції, завдяки яким учні Яни Осадчій займають призові місця на спеціалізованих конкурсах. Загальний стаж роботи викладачем – понад 7 років. Провідний технолог, тренер компанії Sweet Epil. Ексклюзивний дистриб'ютор ТМ Cannaan (Ізраїль) і Gloria (Росія) в Україні. Організатор Чемпіонатів з сучасних видів епіляції в Україні, організатор і координатор Міжнародного Конгресу з подології та естетики тіла в Одесі , Доповідач на Конференції з шугарінгу в Кишиневі. Доповідач на виставках з 2011 року Б'юті-експо (Одеса), INTERCHARM (м. Москва), INTERCHARM Україна (м. Київ), BEAUTY VISION (м.Київ), "Дзеркало Моди" (Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів), Салон Краси (м.Харків), Харків Бьюті, "Beauty Industry"(м.Сімферополь), «Moldexpo» (м.Кишинів).

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
БЕЗКОШТОВНО
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗАПИС:
e-mail: [ Cкачайте файл, чтобы посмотреть ссылку ]
тел.: (056) 373-93-71; (067) 539-29-35

ОРГАНІЗАТОР:

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!Приложенные файлы

  • doc 4309047
    Размер файла: 174 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий