1 Кубок, Суперкубок та чемпіонат району

ЗАТВЕРДЖУЮ ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова районної Директор районного центру
федерації футболу фізичного здоров’я населення
„Спорт для всіх”
______________Н.М.Колодка ______________ В.І.СавочкаРЕГЛАМЕНТ
проведення чемпіонату, Кубка та Суперкубка
Бережанського району з футболу у 2017 році

Розділ І. Мета і завдання Регламенту.
1.1. Мета:
Метою Регламенту є визначення та впровадження принципів організації і проведення змагань з футболу серед аматорських клубів району, прав, обов'язків і відповідальності суб'єктів футболу.
1.2. Завдання:
Сприяти проведенню змагань на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФУ, ААФУ та БРФФ.
Встановити порядок здійснення управління змаганнями.
Визначити заходи дисциплінарного впливу до порушників порядку організації та проведення змагань.
Створити умови для забезпечення комфорту та безпеки для учасників змагань і глядачів.

Розділ ІІ. Мета та завдання районних змагань з футболу.
2.1. Чемпіонат, першість, розіграш Кубку району з футболу серед футбольних клубів (команд) проводиться з метою:
популяризації, піднесення престижу та подальшого розвитку масового футболу в районі;
підвищення рівня майстерності футболістів та поповнення професійних команд місцевими виконавцями, забезпечення підготовки футболістів для збірних команд Бережанського району (вікових, юнацьких, молодіжних, дорослих та ветеранських);
визначення переможця та призерів чемпіонату, володаря Кубку та Суперкубку району;
визначення сильніших команд району для участі у Кубку чемпіонів районів області;
підготовка резерву для професійних команд області;
забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення.

Розділ ІІІ. Керівництво змаганнями.
3.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на Бережанську районну Федерацію футболу (далі БРФФ) та ФСТ «Колос».
3.2. Питання, які не передбачені цим Регламентом, регулюються Виконавчим комітетом БРФФ.

Розділ ІV. Учасники та умови проведення змагань.
4.1. Чемпіонат і першість Бережанського району з футболу сезону 2017 року проводиться за системою "весна-осінь".
4.2. Кількісний та персональний склад учасників чемпіонату та Кубка району з футболу сезону 2017 року затверджує Виконавчий комітет БРФФ.
4.3. До участі в змаганнях допускаються футбольні клуби, футбольні команди, які знаходяться на території Бережанського району та міста Бережани. Команда, учасник чемпіонату та Кубка району, зобов’язана мати на умовах власності чи орендувати стадіон, який відповідає вимогам ФФУ.
4.4. Гравці, учасники чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2017 року мають статус футболіста-аматора.
Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд і розміщення під час змагань та на екіпірування, страхування і підготовку.
4.5 Футболіст-професіонал може бути класифікований як футболіст-аматор тільки після закінчення терміну 30 (тридцяти) днів від припинення діяльності в статусі професіонала. Вказаний термін визначається від дати, коли футболіст брав участь в останньому для нього календарному матчі як професіонал.
4.6. Професіональні футболісти не мають права брати участь в чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку району з футболу сезону 2017 року.
4.7. У відповідності до Регламенту ФФУ зі Статусу та трансферу футболістів, гравець може бути одночасно зареєстрований на території України тільки в одному футбольному клубі (команді).
4.8. Гравцям футбольних клубів (команд) чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Бережанського району не дозволяється одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах, першостях та розіграшах Кубку інших областей, районів (крім гравців, що беруть участь в обласних змаганнях за команду, що представляє Бережанщину на обласному рівні, і народжені та проживають в межах Бережанського району (не більше двох осіб на футбольному полі і не більше 4 в заявці на матч). В противному випадку дії таких гравців розглядає КДК БРФФ.
4.9. Чемпіонат, першість району з футболу проводиться по коловій системі у два кола (на своєму полі та полі суперника). Тривалість матчу два тайми по 45 хвилин кожний, з перервою 15 хвилин.
Учасники змагань подають заявкові листи (до 25 спортсменів в конкретних змаганнях), набрані в електронному варіанті і завізовані керівником підприємства, організації чи установи, яка виставляє команду, та лікарем.
Кожний учасник змагань має бути забезпечений „паспортом футболіста” з чіткою фотографією і завірений печаткою ФСТ „Колос” чи Бережанської РФФ
В чемпіонаті дозаявка відбувається в перерві після закінчення І-го та перед початком ІІ-го кола.
Футболіст має право переходу з однієї команди в іншу лише один раз в сезоні за згодою обох команд та передачею його „спортивного паспорта”. Представники команд зобов’язані повернути „спортивний паспорт” футболіста, який виявив бажання виступати за іншу команду. При безпідставній відмові повернути „спортивний паспорт” футболістові це питання розглядає виконком БРФФ.
4.10. Команда, яка посяде І-ше місце, стає "Чемпіоном Бережанського району з футболу". Вона отримує право участі у Кубку чемпіонів міст та районів області 2017-2018, а у наступному сезоні виступати (за її бажанням) в чемпіонаті області. Виконком БРФФ може надати право виступати у чемпіонаті області командам, які виявили таке бажання та готові взяти на себе всі необхідні зобов’язання перед БРФФ.
4.11. Розіграш Кубку району розглядається БРФФ як один з основних турнірів, тому всі команди зобов’язані змагатися за почесні призи районного футболу. Пари Кубка визначаються методом розсіювання та жеребкування. Переможець пари визначається за сумою двох матчів. Фінал Кубка проходить з одного матчу на стадіоні м.Бережани в День незалежності України. Якщо основний час Кубка завершується унічию, призначається два додаткових тайми тривалістю по 15 хв.
4.12. Умови розіграшу Кубку району викладені у додатках №1 цього Регламенту.
Дозаявка гравців в Кубку району не дозволяється.
4.13. Суперкубок району проводиться з одного матчу на міському стадіоні між командою-володарем Кубка району 2017 року (в разі, коли володарем Кубка і чемпіоном є одна й та сама команда, - фіналістом Кубка району) та командою-чемпіоном району 2017 року. Дата проведення Суперкубка визначається рішенням виконкому БРФФ. Якщо основний час Суперкубка завершується унічию, призначається серія післяматчевих пенальті.
У матчі за Суперкубок району за команду-чемпіона не дозволяється участь гравців, які були задіяні в Кубку району за інші команди.
4.14. У ході календарних матчів чемпіонату, першості району дозволяється заміна 7-ми футболістів.
В кожному матчі обов’язкова участь за кожну команду не менше одного футболіста 2001 р.н. і молодших. Не допускаються до участі спортсмени молодші 2004 р.н. (гравці 2002, 2003 р.н. для участі в даних змаганнях повинні мати дозвіл одного із батьків). У разі відсутності молодих футболістів команда проводить матч у меншості.
4.15. Футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри, навіть якщо він не виходив на футбольне поле.
4.16. При проведенні матчів чемпіонату, першості району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних). Прізвища гравців основного складу вносяться до рапорту з першої по одинадцяту строку.
Після того, як арбітр отримав лист Рапорту, за умови, що матч не розпочався діють такі положення:
- якщо будь-хто з одинадцяти футболістів, зазначених у листі Рапорту, не має можливості розпочати матч у стартовому складі, його може замінити будь-який футболіст з числа запасних, внесених до Рапорту;
- якщо будь-хто з 7 запасних футболістів, зазначених у листі Рапорту, не має можливості взяти участь у матчі, його/їх замінити не можна;
4.16.1. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах двох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, і ці футболісти безпосередньо брали участь в матчі і виходили на футбольне поле, тоді обом командам зараховується поразка (-:+).
4.16.2. Якщо ситуації зазначені в п.4.16.1. ст.4 виникли у фіналі Кубка району чи матчі за Суперкубок району, тоді результат матчу анулюється і він проводиться додатково. Дату проведення повторного матчу визначає виконком БРФФ.
4.17. Під час матчу в технічній зоні мають право перебувати: запасні футболісти, тренери, лікарі та керівники футбольного клубу (команди), які внесені у рапорт арбітра.
4.18. У випадку, якщо команда розпочинає матч у неповному складі і в ході матчу з будь-яких причин на полі залишається менше 7-ми чоловік, то арбітр припиняє матч, а даний випадок розглядає КДК БРФФ.
4.19. За воротами команд під час матчу можуть знаходитись тільки технічні працівники стадіону і юні футболісти, які подають м’ячі.
4.20. У випадку, якщо кольори форми команди гостей та господарів співпадають, то на вимогу арбітра матчу, команда господарів зобов’язана поміняти форму. В противному випадку рішення приймає КДК БРФФ.
4.21. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений у рапорт арбітра. Висота номеру на футболці - 25 см., ширина – 12 см., ширина смуги – 3 см. На смугастих футболках номери наносяться на білому прямокутнику. Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.
4.22. Кольори футболок та гетрів футболістів команд-суперниць не повинні збігатися.
4.23. Кольори футболок футболістів команд не повинні збігатися з кольором футболок арбітрів.
4.24. Футбольні клуби (команди) господарі поля зобов’язані за день до проведення матчу перерахувати (передати) кошти за суддівство голові комітету арбітрів, який зобов’язаний провести невідкладно розрахунок з арбітром, асистентами арбітра (за наявності) за проведення матчу після здачі ними якісно заповненого протоколу. Без виконання цих вимог арбітр має право не розпочинати матч.
4.25. Керівники футбольних клубів (команд) господаря поля зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу відрекомендувати арбітру та інспектору (делегату) (за наявності) медичного працівника з арсеналом необхідних медикаментів та працівника правоохоронних органів. Без даних служб бригада арбітрів не має права розпочинати матч.
4.26. Тренер команди-господаря поля зобов’язаний за 30 хвилин до початку матчу внести у рапорт арбітра прізвище, ім’я футболістів на даний матч, вказати їх номери і представити арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця (заявочний лист, паспорт футболіста). Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
4.27. Рапорт арбітра підписується тренером, капітаном команди після закінчення матчу.
4.28. Ігри чемпіонату, першості району проводяться згідно з календарем змагань, який затверджується Виконавчим комітетом БРФФ.
Календар складається методом жеребкування. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у календарі першими.
За форс-мажорних обставин право прийняти рішення щодо зміни місця або дати проведення матчу належить виконкому БРФФ.
Перенос ігор проводиться у випадкових випадках рішенням виконкому БРФФ. Команда, яка просить перенести календарний матч повинна звернутися з офіційним письмовим проханням до виконкому БРФФ не пізніше, як за 4 доби до початку гри.
На стадіонах забороняється розміщення реклами алкогольних та тютюнових виробів.
Календар другого кола змагань є повторенням календаря першого кола, змінюються лише господарі поля.
4.29. Матчі чемпіонату, першості району повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. Запізнення команд не допускається. Кожне запізнення на гру розглядається КДК БРФФ.
4.30. У випадку неявки на гру команди, цій команді зараховується технічна поразка – (-:+), а супернику технічна перемога – (+:-).
4.31. Якщо футбольний клуб (команда) зробить три неявки на ігри, то його подальша участь в змаганнях розглядається на засіданні КДК БРФФ. Всі результати за участю знятого футбольного клубу (команди) анулюються, якщо він провів менше 50 % матчів. Якщо він зіграв більше 50 % матчів, то у всіх наступних матчах знятому футбольному клубу (команді) зараховують технічні поразки – (-:+), а його суперникам технічні перемоги – (+:-).
4.32. Кожна неявка футбольного клубу (команди) на календарний матч розглядається КДК БРФФ.
4.33. Після оплати футбольними клубами (командами) "Грошового обов’язкового внеску" за неявки на ігри в розмірі 200 грн., БРФФ повертає 50 % суми команді-суперниці для покриття витрат пов’язаних з організацією проведення матчу, який не відбувся. З команди винуватця знімається одне очко в турнірній таблиці, а якщо неявка відбулась в першому колі, в другому колі команда винуватець зобов’язана домашній матч провести на полі суперника до якого здійснено невиїзд.
4.34. Участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця розглядається КДК БРФФ.
4.35. Переноси календарних матчів можливі тільки у виключних випадках за рішенням Виконавчого комітету БРФФ. Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за 2 (два) тури до закінчення змагань.
4.36. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до ігор не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.
4.37. Команди, які з тих чи інших причин виключені з змагань, у наступному сезоні можуть бути допущеними до змагань, тільки після рішення Виконкому БРФФ.
4.38. Зміни у назвах футбольних клубів (команд) відбуваються за офіційним письмовим зверненням футбольного клубу (команди) і здійснюються за рішенням Виконавчого комітету БРФФ.
4.39. У разі виходу футбольного клубу (команди) із складу учасників змагань через неспроможність подальшого виконання обов’язків перед БРФФ, клуб (юридична особа), що бажає стати правонаступником вибувшого клубу, повинен представити до БРФФ письмові зобов’язання про прийняття на себе боргів вибувшиго клубу перед БРФФ.
4.40. Процедура реєстрації футбольного клубу (команди), що визнаний Виконкомом БРФФ правонаступником, здійснюється згідно з вимогами Регламенту БРФФ та регламентуючих документів ФФУ.
4.41. По матчах, проведених без належної спортивної боротьби („договірних матчах”), рішення приймає КДК або інші уповноважені на це органи БРФФ. Підставою для розгляду є:
рапорт делегата матчу;
рапорт інспектора матчу;
рапорт арбітра;
рапорти асистентів арбітра;
відеоматеріали матчу;
4.42. За грубі порушення Статуту БРФФ, рішень Виконкому, КДК БРФФ та даного Регламенту, команда може бути знята з чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району.
4.43. Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, позбавляється статусу учасника змагань. Залишок від суми її заявочного внеску (за умови його внеску) залишається в БРФФ.
4.44. Футбольний клуб (команда), яка відмовилася від участі у змаганнях або була знята з змагань, але мала заборгованість перед БРФФ, при відновленні участі у змаганнях, сплачує всю заборгованість на розрахунковий рахунок БРФФ.
4.45. Розминка гравців, які виходять на заміну, дозволяється тільки в зоні кутового прапорця з боку тієї половини поля, де знаходиться лава запасних команди, або за першим асистентом арбітра. Розминку повинні проводити по три футболісти від кожної команди у формі, що відрізняється за кольором від форми учасників гри на футбольному полі, арбітра та його асистентів.
4.46. Команді яка переходить з чемпіонату та першості області до виступів в чемпіонаті району надається першочергове право виступу чемпіонату району.

Розділ V. Офіційна процедура перед початком та після закінчення матчу.
5.1. Перед початком матчу футболісти обох команд розташовуються в центрі поля обличчям до центральної трибуни. Арбітри розташовуються між командами. Футболісти та арбітри вітають глядачів підняттям рук над головою.
5.2. Футболісти команди гостей, розташовані зліва від арбітрів, проходять повз арбітрів і команду господарів поля, вітаючи кожного рукостисканням, після чого повертаються на початкову позицію, проходячи за футболістами команди господарів поля та арбітрами.
5.3. Футболісти команди-господаря поля проходять повз арбітрів, вітаючи кожного рукостисканням, і повертаються на початкову позицію, проходячи за арбітрами.
5.4. Після закінчення матчу команди розташовуються в центрі поля поруч з арбітрами на своїй половині поля. Футболісти дякують глядачам за їх підтримку оплесками над головою. Капітани команд рукостисканням дякують арбітрам за проведений матч.

Розділ VІ. Арбітраж районних змагань.
6.1. Арбітраж районних змагань здійснюється арбітрами, асистентами арбітра, рекомендованими Комітетом футбольних арбітрів БРФФ. Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
6.2. Арбітри, асистенти арбітра БРФФ перед початком сезону 2017 року зобов’язані ознайомитись з Регламентом змагань та правилами Чесної гри "Чесна гра – дисципліна і повага". Контроль за якістю арбітражу здійснює Комітет футбольних арбітрів БРФФ.
6.3. Призначення арбітрів на матчі районних змагань здійснюється Комітетом футбольних арбітрів (не пізніше, ніж за 72 години до початку матчу) і затверджується головою Комітету футбольних арбітрів БРФФ. Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну арбітра, асистентів арбітра, призначених на гру до розгляду не приймається.
6.4. Арбітри зобов’язані прибути до місця проведення матчу в день гри не пізніше за півгодини до його початку. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч арбітр зобов’язаний не пізніше, ніж за день до матчу повідомити про це голову Комітету футбольних арбітрів БРФФ.
6.5. У випадку неявки на гру бригади арбітрів (арбітра, асистента арбітра, 4-го арбітра), матч обслуговують найбільш кваліфіковані арбітри місцевого села, селища.
6.6. Неявка або запізнення на матч арбітра, асистента арбітра, 4-го арбітра (за наявності) розглядається на засіданні Комітету футбольних арбітрів БРФФ.
6.7. Арбітр разом з інспектором (делегатом) матчу (якщо призначений) зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за п’ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.
6.8. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника. Його прізвище необхідно внести у рапорт арбітра.
6.9. Арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються, визначити колір форми. У випадку збігу кольорів форму змінює команда-господар.
6.10. Арбітр разом з тренером несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до матчу.
6.11. Арбітр зобов’язаний до початку матчу перевірити заявочні документи (заявочний лист, паспорт футболіста) команд, а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на паспорті футболіста з особою, яка виходить на футбольне поле, та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.
6.12. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний протягом 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра та надіслати його електронний варіант (не пізніше двох годин після закінчення матчу) ммс-повідомленням голові Комітету арбітрів БРФФ, а до 10-ї години наступного дня доставити рапорт арбітра в районну федерацію футболу. У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво футбольних клубів (команд) та інспектора (делегата) матчу.
6.13. Рапорт арбітра від імені футбольного клубу (команди) підписує тренер або начальник команди, а також капітан команди.
6.14. У випадку несвоєчасного надання інформації про проведений матч, відправки оригіналу рапорту арбітра (дата визначається за поштовим штемпелем на конверті) або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме Комітет футбольних арбітрів БРФФ.
6.15. У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, арбітр зобов’язаний терміново представити письмовий рапорт в БРФФ і обов’язково бути присутнім на засіданні КДК БРФФ, які проводяться протягом сезону.
6.16. У разі невиконання вимог Регламенту, Правил гри, арбітр разом з інспектором (делегатом) (якщо такі призначені) може прийняти рішення про припинення (відміну) гри.

Розділ VІІ. Відповідальність футболістів, тренерів,
керівників футбольних клубів (команд) та обслуговуючого персоналу.
7.1. Керівники (тренери) футбольних клубів (команд) перед початком сезону 2017 року зобов’язані ознайомитись з Регламентом змагань та правилами Чесної гри «Чесна гра – дисципліна і повага». 7.2. Керівники футбольних клубів (команд), тренери, футболісти та працівники обслуговуючого персоналу, які беруть участь в районних змаганнях з футболу, зобов’язані неухильно виконувати усі вимоги Правил гри та даного Регламенту. 7.3. Футбольні клуби (команди) несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, членів клубу, глядачів, а також будь-якої іншої особи, яка виконує будь-яку місію на матчі від імені футбольного клубу (команди). 7.4. Офіційний представник футбольного клубу-господаря поля зобов’язаний зустріти команду гостей, бригаду арбітрів, інспектора та делегата (за умови призначення) при в’їзді на стадіон, де проводитиметься календарний матч. 7.5. Футбольний клуб-господар поля несе відповідальність за безпеку команди гостей, бригади арбітрів, інспектора та делегата (за умови призначення) з моменту їх прибуття на стадіон, де проводитиметься матч, протягом усього часу їх перебування, залучаючи для цього відповідні служби. 7.6. Футбольний клуб-господар поля зобов’язаний виділити місце для паркування транспортного засобу команди гостей, бригади арбітрів, інспектора та делегата. 7.7. У разі ігнорування офіційними представниками команди-гостей, бригади арбітрів, інспектора та делегата (за умови призначення) пропозицій клубу-господаря поля щодо гарантій безпеки, у тому числі майнової, паркування транспортних засобів у невідведених для цього місцях, клуб-господар поля не несе відповідальності за завдані збитки. 7.8. Приймаючий футбольний клуб (команда) несе повну відповідальність за громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу. 7.9. Керівники футбольних клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів, інспектора та делегата (за умови призначення) БРФФ. 7.10. У разі недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд або її представників, спільним рішенням арбітра та інспектора (делегата) (за умови призначення) матч може бути припинений. Даний випадок розглядає КДК БРФФ. 7.11. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються. 7.12. Дисциплінарні проступки керівників футбольних клубів (команд), тренерів, футболістів, обслуговуючого персоналу, а також випадки безпорядків на стадіонах (футбольних полях) серед глядачів розглядаються КДК БРФФ. 7.13. До керівників футбольних клубів (команд), тренерів, футболістів, обслуговуючого персоналу, арбітрів, інспекторів та делегатів можуть бути застосовані дисциплінарні санкції та інші заходи впливу у разі порушення ними Правил гри та даного Регламенту. 7.14. Керівники футбольних клубів (команд), тренери ведуть ретельний облік дисциплінарних санкцій (попередження, вилучення) своїх футболістів і несуть за це повну відповідальність. 7.15. Після закінчення матчу тренер (представник) футбольного клубу (команди) зобов’язаний ознайомитись з дисциплінарними санкціями (попередження, вилучення) і поставити свій підпис в рапорті арбітра, в графі: «З дисциплінарними санкціями ознайомлений».   7.16. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату та першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку району і навпаки. 7.17. При переході футболіста з команди в команду його дисциплінарні санкції (попередження, вилучення) не анульовуються. 7.18. Після закінчення футбольного сезону дискваліфікація на наступний сезон розповсюджується лише на вилучених з поля футболістів, попередження, які були отримані футболістами анульовуються.
·7.19. Дії гравців, які не брали участі у грі, але допустили образливі проступки щодо арбітрів, інспектора, делегата, офіційних осіб БРФФ розглядаються на засіданні КДК БРФФ. 7.20. Футбольний клуб (команда) зобов’язаний виконати рішення КДК БРФФ у визначений термін. У випадку невиконання рішення КДК, команда не допускається до наступних ігор, а питання про її участь в змаганнях вирішується на засіданні Виконавчого комітету чи КДК БРФФ. 7.21. Якщо виникла необхідність зупинити гру і звернутися за допомогою до медичного працівника або правоохоронних органів, і арбітр фіксує їх відсутність, то матч необхідно припинити. Рішення щодо результату даного матчу приймає КДК ФФКР, розцінюючи цей випадок, як порушення даного Регламенту. 7.22. Якщо матч було припинено через недисципліновану поведінку футболістів, або через те, що у складі однієї з команд залишилось менше 7-ми гравців, то в силі залишається результат, який був у матчі на час його припинення. При нічийному результаті або результаті на користь ”винуватця”, “винуватцеві” зараховується технічна поразка (-:+), а супернику технічна перемога (+:-). Якщо гра не закінчилася з вини обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка (-:-), турнірні очки командам не нараховуються. 7.23. При виявленні підкупу команди суперника, командам зараховується технічна поразка (-:-) та на команди накладається грошовий обов’язковий внесок відповідно до рішення КДК БРФФ. Особи, які безпосередньо займались цими протиправними діями, відсторонюються від діяльності, що пов’язані з футболом терміном на 1 рік.
При повторному виявленні таких ганебних явищ команди позбавляються права участі в районних змаганнях з футболу, а особи, що безпосередньо вчинили ці дії, безстроково позбавляються права займатись діяльністю пов’язаною з футболом.   7.24. При виявленні факту підкупу бригади арбітрів, інспектора, делегата матчу, команди позбавляються трьох очок, а арбітри, інспектор, делегат матчу несуть відповідальність згідно з Дисциплінарними правилами БРФФ.
При повторному виявленні таких порушень, арбітри, інспектор, делегат матчу, що вчинили такі ганебні поступки, безстроково позбавляються права займатися арбітражем, інспектуванням, делегуванням і будь-якими видами діяльності, що пов’язані з футболом, а справа, що пов’язана з їхньою корупційною діяльністю передається в правоохоронні органи для їх розгляду згідно з чинним Законодавством України.     7.25. Паління у технічній площі, ігровій зоні та адміністративних приміщеннях до, під час та після матчу забороняється. За порушення цього пункту Регламенту рішення приймає КДК БРФФ. 7.26. Учасники змагань та глядачі не повинні припускатися проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі щодо расової належності, кольору шкіри, мови, політичного і релігійного переконання або етнічного походження, а також будь-яких інших актів дискримінації і/або расизму чи зневаги до кого-небудь. Такі дії підпадають під застосування дисциплінарних санкцій у контексті Статті 20 Дисциплінарних правил ФФУ. Терміни відсторонення та розміри дисциплінарних санкцій у вигляді грошового обов’язкового внеску визначає КДК БРФФ.


Розділ VІІІ. Протести.
8.1. Тренер футбольної команди зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра та інспектора (делегата) про подання протесту. Мотиви подачі протесту зі слів тренера команди обов’язково фіксується арбітром у рапорті арбітра. 8.2. Арбітр, асистенти арбітра та інспектор (делегат) (якщо призначений) матчу у випадку подачі протесту зобов’язані терміново до 10-ї години наступного дня після матчу представити у БРФФ письмові пояснення щодо протесту. 8.3. Протест у рапорті арбітра повинен бути підписаний тренером команди, яка подала протест. 8.4. Про подання протесту арбітр та інспектор (делегат) матчу зобов’язаний повідомити іншу сторону. 8.5. Команда, яка подала протест, зобов’язана представити у КДК БРФФ вичерпно вмотивовану суть протесту наступного після матчу дня до 15-ї години. В противному випадку протест на засіданні КДК БРФФ не розглядається. 8.6. Протести розглядаються КДК БРФФ після оплати грошового обов’язкового внеску у розмірі 100 гривень. Якщо протест задоволений, то 100 % грошового обов’язкового внеску повертається команді, яка подавала протест. Неоплачені протести не розглядаються. 8.7. Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються. 8.8. У випадку, якщо представники футбольного клубу (команди) не прибули на засідання КДК БРФФ для розгляду протесту, то в такому випадку протест розглядається без їх присутності. 8.9. Засідання КДК БРФФ проводяться протягом сезону. 8.10. Не розглядаються протести, які подані на дії та рішення арбітра, асистента арбітра у зв’язку з подіями, що мали місце у грі:
призначення або не призначення вільних, штрафних або 11-метрових ударів;
визначення положення "поза грою";
визначення виходу м'яча за межі футбольного поля та надання права введення м'яча у гру;
зараховане чи не зараховане взяття воріт;
попередження, вилучення гравців з поля.
8.11 Якщо футбольний клуб (команда) або інші суб’єкти футболу не згідні з рішенням КДК БРФФ, то вони зобов’язані протягом наступного дня після прийняття рішення КДК направити апеляцію до Апеляційного комітету БРФФ. В противному випадку апеляції не розглядаються.

Розділ ІХ. Місця проведення змагань.
9.1. Ігри чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району з футболу проводяться на стадіонах (футбольних полях), які попередньо прийняті Комітетом БРФФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.
Розмір футбольного поля (довжина – від 100 метрів до 120 метрів; ширина – від 60 метрів до 75 метрів).
9.2. Проведення матчів чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району на футбольних полях без трав’яного покриття (гаревих, гумових, і т.п.) не дозволяється.
9.3. Якщо стадіон (футбольне поле) дискваліфіковане за порушення громадського порядку на ньому до, під час та після матчу, то команда, яка проводить на цьому стадіоні (футбольному полі) домашні матчі, проводитиме їх на стадіонах (футбольних полях) сіл, селищ, які знаходяться в межах району, і за погодженням з відповідальними даних стадіонів. Цей стадіон (футбольне поле) обов’язково повинен бути прийнятий Комітетом БРФФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.
9.4. Команда господарів поля та керівники стадіонів (футбольних полів) зобов’язані забезпечити високий рівень організації проведення матчу, а саме:
підняти державний прапор України;
футбольне поле встановлених розмірів;
спеціально обладнану кімнату для бригади арбітрів та інспектора (делегата) (за можливості);
виключити можливість присутності сторонніх осіб у кімнаті арбітрів (якщо така є) та інспектора (делегата);
роздягальні для гравців кожної команди;
розмітку „технічних майданчиків”;
необхідний інвентар для гри – 3 (три) футбольні м’ячі, які відповідають Правилам гри;
2 (два) прапорці для асистентів арбітра (розмір полотнища 30 см. х 40 см., довжина древка – 45 см., діаметр – 15 мм.);
чергування лікаря;
чергування представників правоохоронних органів.
9.5. У випадку невиконання пункту 9.4. даного Регламенту, футбольний клуб (команда) не допускається до участі в чемпіонаті району.
9.6. Недоліки, які будуть відображені в рапорті арбітра та рапорті делегата щодо організації проведення матчу будуть розглянуті на засіданні КДК БРФФКР.
9.7. У випадку, коли футбольне поле не відповідає встановленим вимогам Правил гри (не рівне, пошкоджене, 2/3 залито водою і т.п.) і господарі поля відмовляються або не можуть усунути недоліки, то арбітр та інспектор (делегат) виносять рішення про можливість, неможливість проводити матч на цьому полі. Остаточне рішення щодо результату матчу приймає КДК БРФФКР на підставі рапортів арбітра та інспектора (делегата) (якщо такі призначені) матчу.
9.8. Керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані забезпечити громадський порядок на стадіоні до, під час та після матчу. Вони несуть повну відповідальність за безпеку команди гостей з моменту появи її на стадіоні і до їх від’їзду з території стадіону.
9.9. Команда господарів несе відповідальність за безпеку арбітрів та інспектора (делегата) з часу їх прибуття і до від’їзду з міста (селища, села).
9.10. Календарні матчі чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району з футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. Принципово важливі матчі повинні проходити в один день і одночасно. Причини, які привели до порушення цього пункту Регламенту будуть розглянуті на засіданні КДК БРФФ.

Розділ Х. Порядок оформлення заявочної документації.
10.1. Футболіст, який бажає брати участь у змаганнях БРФФ як футболіст-аматор, повинен бути зареєстрований та заявлений БРФФ.
10.2. Тільки зареєстровані в Єдиній інформаційній базі ФФУ футболісти можуть брати участь у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубку району з футболу сезону 2017 року.
10.3. Реєстрація футболіста полягає у видачі „Паспорта футболіста”.
10.4. Оформлення заявочної документації здійснює Комітет з проведення змагань БРФФ спільно з Комітетом з проведення змагань ТОФФ.
10.5. КЕРІВНИКИ ФУТБОЛЬНИХ КЛУБІВ (КОМАНД), ЯКІ БУДУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ, ПЕРШОСТІ, РОЗІГРАШІ КУБКУ РАЙОНІ З ФУТБОЛУ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПРЕДСТАВИТИ В КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ БРФФ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:
заявочний лист в одному примірнику у друкованому вигляді (встановленого зразка), завірений підписом керівника (представника) футбольного клубу, підписом лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові). Заявочний лист обов’язково повинен бути підписаний головою сільської (селищної) ради;
оригінал громадянського паспорту на кожного гравця дорослої команди;
для юнаків, яким є 16-ть років, необхідно представити оригінал громадянського паспорту;
для юнаків, яким ще не має 16-ти років, необхідно представити оригінал свідоцтва про народження та документ з фотокарткою, який засвідчує особу;
кольорову фотокартку футбольного клубу (команди), розмір 20 см. х 30 см. до 20.04.2017 року;
кольорову фотокартку стадіону (футбольного поля) на якому проводить домашні ігри команда, розмір 20 см. х 30 см. до 20.04.2017 року;
юридичну, поштову, електронну адресу та контактні номери телефонів і факсів футбольного клубу (команди) та стадіону;
документ що засвідчує сплату заявочного внеску (якщо такий передбачено).
10.6. Оформлення заявочних документів футбольних клубів (команд) перед сезоном 2017 оку проводиться згідно з графіком заявочної кампанії, затвердженим Комітетом з проведення змагань БРФФ. Порушення футбольним клубом (командою) графіку заявочної кампанії розглядається КДК БРФФ.
10.7. Гравці, заявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.
10.8. Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі, до заявки допускатися не будуть.
10.9. Відповідальність за невірні дані в заявочних листах несуть керівники футбольних клубів (команд) та тренери, які підписали та завірили заявочні документи.
10.10. При проведенні чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району з футболу сезону 2017 року встановлені два реєстраційні періоди для заявки футболістів: з 01 березня по 20 травня та з 01 серпня по 31 серпня. В інші строки заявка та переходи футболістів не дозволяється.
10.11. У дні календарних ігор заявка футболістів не проводиться.
10.12. У період з 1 липня поточного року по 30 червня наступного року футболіст може бути зареєстрований щонайбільше у трьох клубах. Протягом цього періоду футболіст має право виступати в офіційних змаганнях тільки за два клуби.
10.13. Футболіст має право на перехід до іншого клубу, який знаходиться на території України.
10.14. Перехід футболіста можливий у випадку подання ним особистої письмової заяви про таке бажання до БРФФ та керівництва попереднього клубу.
10.15. У випадку існування за футболістом матеріальної заборгованості попередній клуб має надати БРФФ відповідного листа протягом двох днів після отримання заяви від футболіста.
10.16. Якщо протягом двох днів від подання футболістом заяви до керівництва попереднього клубу до БРФФ від керівництва попереднього клубу не надходить лист з вимогою ліквідації майнової заборгованості гравця, гравець може бути зареєстрований за новий клуб.
10.17. Заявка на участь у змаганнях футболістів, які не мають громадянства України, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.
10.18. Заявка на участь у змаганнях футболістів – громадян України, які були зареєстровані в клубах інших країн, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.
10.19. Паспорт футболіста під час сезону є власністю футбольного клубу (команди).
10.20. У випадку звільнення футболіста з команди її керівництво зобов’язане у 7-денний термін письмово повідомити Комітет з проведення змагань БРФФ про причину звільнення і здати паспорт футболіста.
10.21. При переході футболіста з футбольного клубу (команди) в інший футбольний клуб (команду), паспорт футболіста необхідно здати в Комітет з проведення змагань БРФФ.
10.22. Після завершення сезону керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані здати паспорти футболістів в Комітет з проведення змагань БРФФ.
10.23. У випадку втрати «паспорта футболіста» або не виконання пунктів 10.20.; 10.21.; 10.22. цього Регламенту, футбольний клуб (команда) зобов’язаний сплатити грошовий обов’язковий внесок згідно з рішенням КДК БРФФ.
10.24. Заявка футбольних клубів (команд) учасників чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району з футболу буде проводитися в БРФФ згідно з графіком заявочної кампанії за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Івана Франка,8.

Розділ ХІ. Дисциплінарні санкції.
11.1. Відповідно до правил гри під час матчу тільки арбітр має право застосувати дисциплінарні санкції у вигляді попереджень (жовті картки) та вилучень (червоні картки).
11.2. У випадку застосування арбітром дисциплінарних санкцій враховуються всі жовті картки, отримані футболістом.
11.3. При переході футболіста до іншої команди чемпіонату району протягом сезону, жовті картки не анулюються.
11.4. Команда зобов’язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами і несе за це відповідальність.
11.5. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч, раніше отримані попередження не анулюються.
11.6. Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення Виконкому БРФФ та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.
11.7. Не проведений з будь-якої причини матч чемпіонату, Кубку району не враховується в кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
11.8. Попередження і вилучення гравців арбітр зобов’язаний вносити в рапорт. Гравець, що отримав три попередження в різних матчах, пропускає один черговий матч, при одержанні наступних трьох попереджень футболіст пропускає два чергові матчі і т.д. Гравець, який отримав два попередження в одному матчі і вилучений з поля, автоматично пропускає черговий матч.
11.9. Гравець, який отримав червону картку за грубе порушення, пропускає черговий матч, його поведінка розглядається на засіданні КДК БРФФ.
11.10. У вилучених з поля гравців арбітр забирає „спортивний паспорт”, передає його в БРФФ, за виключенням гравців, що вилучені з поля за дві жовті картки в одному матчі.

Розділ ХІІ. Визначення місць у турнірній таблиці.
12.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию 1 (одне) очко, за програш очки не нараховуються.
12.2. Місця команд в чемпіонаті та першості району визначається за такими показниками, отриманими у всіх матчах:
більша кількість набраних очок;
більша кількість перемог;
більша різниця забитих і пропущених м’ячів;
більша кількість забитих м’ячів.
12.3. У випадку рівності показників, вказаних у п. 12.2 цього розділу, у двох (крім випадку визначення чемпіона району) і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:
більша кількість набраних очок;
більша кількість перемог;
краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
більша кількість забитих м’ячів;
менша кількість порушень (попередження – одне очко, вилучення – три очка).
12.4. За рівності показників, вказаних в п. 12.3. цього розділу, місця команд визначаються шляхом жеребкування, яке проводить Комітет з проведення змагань БРФФ.
12.5. Якщо тільки дві команди (дві перші) набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату, то чемпіон району визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі, рішення щодо якого приймає Комітет з проведення змагань БРФФ.
12.5.1. Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви).
12.5.2. Якщо і додатковий час закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів.

Розділ ХІІІ. Нагородження.
13.1. Команді, яка зайняла перше місце у чемпіонаті району присвоюється звання "Чемпіон Бережанського району". Команда нагороджується Кубком, дипломом. Керівники футбольного клубу (команди), тренери, гравці, нагороджуються "золотими" медалями та грамотами БРФФ.
13.2. Команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місце у чемпіонаті району стають „срібними" та „бронзовими" призерами чемпіонату району з футболу. Команди нагороджуються дипломом. Керівники футбольних клубів (команд), тренери, гравці, нагороджуються відповідно "срібними", "бронзовими" медалями та грамотами БРФФ.
13.3. Команда, що перемогла у фіналі Кубка району, нагороджується перехідним кубком, кубком та грамотою. Команда-фіналіст Кубка району нагороджується грамотою.
13.4. Команда, що перемогла у матчі за Суперкубок району, нагороджується кубком та грамотою. Команда-учасник матчу за Суперкубок району нагороджується грамотою.
13.5. Встановлюються також номінації чемпіонату району: „Кращий воротар”, „Кращий бомбардир” та „Кращий футболіст”, переможці яких нагороджуються грамотами та цінними подарунками.
13.6. За підсумками чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу Виконавчий комітет ФФКР затверджує трійку кращих арбітрів району.
13.7. Окремі футбольні клуби (команди) та футболісти можуть бути нагороджені спеціальними призами редакцій газет, телебачення або інших організацій.
13.8. Виконавчий комітет БРФФ може призначити грошові премії футбольним клубам (командам), які за підсумками чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу стали переможцями, призерами у залежності від фінансового стану та кошторису БРФФ.

Розділ ХІV. Фінансові витрати.
14.1. Для покриття витрат, пов'язаних з організацією та проведенням змагань, Виконком БРФФ може затвердити розміри колективних членських внесків для команд учасників чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу.
14.2. Футбольні клуби (команди), які не перерахували (коли такі встановлені) колективні членські внески до змагань не допускаються.
14.3. За рахунок колективних членських внесків проводяться:
конференції, засідання Виконкому, постійних комітетів БРФФ;
навчально-тренувальні збори, наради, семінари підвищення кваліфікації громадського активу БРФФ;
підготовка та участь збірних команд району в обласних змаганнях;
підготовка та проведення чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу;
виготовлення та придбання нагородної, сувенірної атрибутики (кубки, медалі, вимпела, грамоти, значки, афіші, пам'ятні призи).
оплата оренди та обладнання офісу БРФФ;
надання практичної, методичної та фінансової допомоги футбольним клубам (командам) області;
покриття інших витрат, затверджених Виконкомом БРФФ.
14.4. Оплата арбітражу ігор чемпіонату, першості та розіграшу Кубку району з футболу здійснюється відповідно до постанови Виконавчого комітету БРФФ.
14.5. У випадку невиконання постанови Виконавчого комітету БРФФ щодо оплати арбітражу, арбітр може не проводити матч. Рішення щодо результату гри приймає КДК БРФФ.
14.6. У випадку, якщо календарна гра не відбулася з вини однієї з команд, оплата арбітражу здійснюється як за виконану роботу, за умови, що арбітри прибули на місце проведення матчу.
14.7. Витрати, пов'язані з участю команд у чемпіонаті, першості та розіграшу Кубку району футболу (проїзд в обидві сторони, добові, харчування, розміщення і т.п.) за рахунок відряджуючих організацій.
Комітет з проведення змагань ФФКР

Додаток №1
Регламент розіграшу Кубку Бережанського району з футболу в 2017 році
1. Федерація футболу Бережанського району розглядає розіграш Кубку району як один з основних турнірів, тому всі команди (в тому числі володар та фіналіст Кубку району сезону 2016 року) зобов’язані змагатися за почесний приз районного футболу.
2. Усі етапи кубкового турніру, крім фіналу, складаються з двох матчів.
3. Змагання проводяться за системою з вибуванням.
4. Господарем поля на всіх етапах змагань (крім фіналу) є команда, нижча за рангом. На стадії 1/16 пари чи 1/8 формуються за рейтинговою системою попереднього сезону. Починаючи зі стадії 1/4 фіналу суперник визначається жеребом.
5. Якщо основний час матчу (1/16, 1/8, 1/4, 1/2 фіналу) завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів відповідно до Правил гри.
6. Кубковий турнір проводиться в терміни, які затверджені Виконавчим комітетом або Комітетом з проведення змагань БРФФ.
7. Матчі розіграшу Кубку району з футболу повинні розпочинатися у точно визначений календарем змагань час. У випадку, коли команда гостей запізниться на матч, то матч відбудеться лише тоді, коли запізнення буде не більше 30-ти хвилин. Час відраховує арбітр матчу. Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає КДК БРФФ.
8. Фінальний матч розіграшу Кубку району проводиться з однієї гри. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням фінального матчу, за рахунок ФФКР. Витрати, пов’язані з участю команд в фінальному матчі (проїзд, добові, харчування, розміщення) за рахунок футбольних клубів (команд) або відряджуючих організацій.
9. У розіграші Кубку району дійсні ті ж заявки, що й у чемпіонаті та першості району.
10. У кожному матчі розіграшу Кубку району у рапорт арбітра вноситься 18 футболістів (11 основних, 7 запасних). Дозволяється заміна 7-ми гравців.
11. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості району, враховуються і в іграх розіграшу Кубку та навпаки.
12. У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубку у складі нового футбольного клубу (команди).
Примітка: футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь в подальших матчах розіграшу Кубку району.
13. У випадку неявки або за участь у матчі неоформленого у встановленому порядку гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК БРФФ знімається з розіграшу Кубку району і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції.
14. За участь у матчі заявленого але не внесеного у рапорт арбітра матчу гравця, футбольний клуб (команда) рішенням КДК БРФФ знімається з розіграшу Кубку району і до цієї команди застосовуються дисциплінарні санкції.
15. У випадку, якщо матч розіграшу Кубку району не відбувся з вини однієї з команд, оплата арбітражу та інспектування здійснюється як за виконану роботу за умови, що бригада арбітрів та інспектор (делегат) прибули на місце проведення матчу. 16. Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови, до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно з рішенням КДК БРФФ.
17. Нагородження володаря Кубку району, фіналіста, бригади арбітрів, інспектора та делегата проводиться згідно з Регламентом районних змагань.
18. Ситуації, що не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом чемпіонату, першості, розіграшу Кубку району з футболу сезону 2017 року.
19. Зміни та доповнення до цього Регламенту розглядає Комітет з проведення змагань і надає Виконкому БРФФ для затвердження.


Приложенные файлы

  • doc 1444084
    Размер файла: 174 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий