ШАФРАНОВА ПАСКА

ШАФРАНОВА ПАСКА

ПОТРІБНО
1 кг борошна, 5 жовтків, 1,5-2 скл. цукру, 1,5 скл. молока, 300 г масла або маргарину, пакетик сухих дріжджів, три чверті ч. л. солі, 1 ч. л. шафрану, пакетик ваніліну, 50 г цукатів, 100 г волоських горіхів, 100 г ізюму, панірувальні сухарі або манка.
Для глазурі: 2 білка, 100 г цукрової пудри.
ПРИГОТУВАННЯ
Підігріваємо молоко (воно повинно бути теплим, а не гарячим), кладемо дріжджі, перемішуємо. Потім додаємо 500 г борошна. Перемішуємо, накриваємо рушником і ставимо в тепле місце підходити. В цей час в миску кладемо шафран і розводимо його 4 ст. л. води.
У миску кладемо жовтки, перемішуємо їх. Додаємо цукор і ванілін. Перемішуємо. На невеликому вогні розтоплюємо масло або маргарин. Коли опара підніметься в два рази, можна додавати туди інші інгредієнти. Спочатку яйця з цукром і сіллю. Перемішуємо.
Потім прямо з водою додаємо шафран. Знову перемішуємо. Додаємо масло і знову перемішуємо. Потім поступово починаємо вмішувати борошно. Тісто найзручніше вимішувати руками. Борошна може знадобитися трохи більше.
Готове тісто не повинно бути крутим, але в той же час має відставати від рук і від стінок. Закриваємо рушником і знову ставимо в тепле місце підходити на 1,5-2 год. У цей час можна порізати цукати і горіхи. Форму густо змащуємо маслом або маргарином. Посипаємо панірувальними сухарями чи манкою.
Коли тісто підійде в два рази, додаємо родзинки, горіхи і цукати. Перемішуємо. Розподіляємо тісто по формах. Тісто має займати по висоті третину форми. Ставимо форми з пасками в тепле місце, щоб вони підійшли. Можна поставити підходити паски в духовку при температурі 50 градусів.
Коли паски підійдуть, печемо їх приблизно протягом години при температурі 180 градусів. Готові паски виймаємо з форми. Даємо їм охолонути. Потім можна полити паски глазур'ю і прикрасити. Глазур робиться так. Яйця збиваємо дочиста. Додаємо цукрову пудру. Збиваємо ще раз міксером. Глазур готова.
В цьому році я вирішила приготувати на Великдень шафранові паски. Завдяки шафрану всередині вони виходять жовтенькими. До речі шафран - це не що інше, як висушені і подрібнені рильця квітки крокусу. З арабської мови шафран перекладається як жовтий.


Сайт. Shefkuhar.com.ua
Рисунок 115

Приложенные файлы

  • doc 6592278
    Размер файла: 57 kB Загрузок: 1

Добавить комментарий