10 тестов КРОК-2 2015


Тестові завдання для поповнення бази «Крок-2»,
підготовлені викладачами кафедри гігієни та екології у 2015 р.
№п\пТекст тестового завдання
1. Студенту медичної академії під час практичного заняття необхідно оцінити рівень бактеріального забруднення повітря двомісної палати терапевтичного відділення. Який прилад може бути використаний у даному випадку?
* Апарат Кротова
Дозиметр Горбачова
Лічильник Гейгера-МюллераПрилад ЕбертаПрилад Гейгера
2. В радіологічному відділенні лікарні для лікування раку та тиреотоксикозу застосовуються закриті джерела іонізуючого випромінювання. Які заходи є найбільш необхідними для захисту персоналу при роботі з джерелами іонізуючого випромінювання закритого типу?
* Скорочення робочого часу та використання про свинцьованого екрану
Збільшення відстані до джерела
Екранування джерела
Систематичне прибирання поверхонь від радіоактивного забруднення
Використання про свинцьованих фартухів
3. У питній воді зареєстровано вміст фенолів у концентрації 0,005 мг/куб.дм, при якому засобі знезараження у питній воді можуть виникнути інтенсивні сторонні запахи ?:
* Хлорування
Озонування
Ультрафіолетове випромінювання
Кип`ятіння
Обробка іонами серебра4. В дитячий дошкільний заклад в груповий осередок дітей віком до 5 років придбані звукові іграшки - барабани, гармонії, сопілки з рівнем звуку від 60 до 78 дБ при грі в приміщенні. Для звукових іграшок існують обмеження щодо рівня звуку в приміщеннях. Скільки дБ повинен бути рівень звуку іграшок в приміщенні?
*65 дБ
78 дБ
75 дБ
70 дБ
60 дБ
5. Чоловік 35 років працює дробильником в агломераційному цеху металургійного комбінату. У повітрі робочої зони реєструється пил з вмістом SiO2 понад 10% на рівні ЗГДК. Яким видом лікувально-профілактичного харчування повинен бути забезпечений робітник:
*Молоко
Раціон №1
Раціон №2
Раціон №4б
Вітамінні препарати
6. На підприємстві, де виробляється свинцевий сурик, формується бригада лікарів – спеціалістів для проведення періодичного медичного огляду. Хто визначає контингенти осіб, які підлягають періодичним медичним оглядам?
*Санепідстанція
Лікувально – профілактичні заклади
Профспілковий комітет підприємства, організації, установи
Власник підприємства, організації, установи
Фонд соціального страхування
7. Працівники лабораторії з виготовлення вимірювальних приладів (манометри, термометри тощо) скаржаться на металевий присмак у роті, стоматит, диспептичні явища, порушення сну, хитку ходьбу, різке зниження серцевої діяльності. Спеціальному розслідуванню підлягають гострі професійні отруєння ртуттю, які сталися у даному випадку:
*Групові, які сталися одночасно з двома і більше працівниками незалежно від тяжкості ушкодження їх здоров’я
Зі смертельним наслідком
Всі випадки гострих професійних отруєнь
Протягом однієї робочої зміни
Протягом 10 робочих днів
8. Санепідслужбою проведені дослідження знезаражених стічних вод на скиді у річку, за якими мікробіологічними показниками цей скид може бути узгоджено?:
* Індекс ЛПКП не більше 1000 КУО /куб.дм, індекс коліфагів не більше 1000 БУО /куб.дм, патогенні ентеробактерії – відсутність у 1 куб.дм.
Індекс ЛПКП не більше 100 КУО /куб.дм, індекс коліфагів не більше 100 БУО /куб.дм, патогенні ентеробактерії – відсутність у 1 куб.дм.
Індекс ЛПКП не більше 10000 КУО /куб.дм, індекс коліфагів не більше 100 БУО /куб.дм, патогенні ентеробактерії – відсутність у 1 куб.дм.
Індекс ЛПКП не більше 5000 КУО /куб.дм, індекс коліфагів не більше 1000 БУО /куб.дм, патогенні ентеробактерії – відсутність у 1 куб.дм.
Індекс ЛПКП не більше 100 КУО /куб.дм, індекс коліфагів не більше 1000 БУО /куб.дм, патогенні ентеробактерії – відсутність у 1 куб.дм.
9. У викидах котельнi мiститься пил розмiром менше 20 мкм. Яка споруда найбiльш ефективно затримує пил цього розмiру?:
* Електрофільтр.
Штаубзак.
Циклон.
Мультициклон.
Рукавний фільтр.
10. Зміни з боку яких органів і систем частіше виявляються при медичних оглядах жінок, працюючих в ливарних цехах:
* Захворювання центральної нервової і серцево-судинної систем, гінекологічні захворювання, порушення дітородної функції
Захворювання органів дихання
Захворювання системи крові
Зміни імунологічної реактивності
Специфічна патологія жіночої статевої системи

Приложенные файлы

  • docx 519464
    Размер файла: 20 kB Загрузок: 3

Добавить комментарий