Основні частини людського тіла


Основними частинами людського тіла: голову , шию , тулуб і кінцівки ( кінцівок).
Голова місце мозку , декількох органів почуттів і вводів для повітря і продуктів харчування. Він має черепа та обличчя частин. Особа складається з чола , очей з верхніх і нижніх повік , щік , носа , рота з мовою і зубами , підборіддя і вуха.
Шиї містить шийних хребців , глотки , гортані і важливі судини і нерви.
Мембрана ділить стовбур в грудну порожнину і черевну порожнини таза на його нижньому кінці . Головні частини грудної клітки (груди ) є легені, серце , великі судини крові , трахею ( дихальне горло) і стравохід (стравохід ) , грудного відділу хребта , ребер і грудини ( грудина ) . На грудях є два соска , і в жінках , грудей.
Хребців кістковими кільцями , які разом утворюють хребетний стовп ( хребет , хребет , хребетний стовп ) . Це пружна опора , яка підтримує ствол і черепа. Через колонку проходить канал , який містить спинний мозок. Усередині черевної порожнини ми знаходимо шлунка , печінки , жовчного міхура , підшлункової залози , селезінки , нирок , сечового міхура , тонкої і товстої кишки ( кишечника ) , а також внутрішніх статевих органів. На животі ми бачимо пупка і , в нижчому аспекті , є зовнішніх статевих органів ( геніталій ) або інтимні частини тіла. Частини тіла між ребрами і стегон талії ( попереку ) . На вигляд ззаду ми бачимо плечі і , лопатках , спині , попереку і , в нижній частині , задній стороні сідниць (задній ) .
Верхньої кінцівки ділиться на плечі [ це разом з ключицею ( ключиця ) і лопатку , відноситься до плечовий пояс ] , плече лікоть , передпліччя, зап'ястя і руку . Кожна рука має чотири пальці й один великий палець. Частини руки включають в себе : спина і долоні і великого пальця , кінчики пальців і нігті пальців ¬ з їх , білуваті півмісяців .
Нижніх кінцівок надається тазового поясу. Він складається з стегна , стегно , ' коліна ( до яких дає захист колінної чашечки ) , гомілки або гомілки з хвостовиком в передню і теляти на спині , щиколотки і ноги. Нога сама складається з пальців ніг, підошви, стопи, спини, арки і п'яти з сильним ахіллового сухожилля.
Нижче наведені основні системи людського організму: скелетної, м'язової, паровоз, дихальної, травної, видільної, репродуктивної, серцево-судинної, лімфатичної нервувати.
Скелет дорослої складається з більш ніж 200 кісток різної форми і розмірів. Це дає твердої, але гнучкої підтримки м'яких тканин, м'язів і органів. Кістки складаються з жорсткого кісткової тканини і описуються як довгі, короткі, плоскі або нерегулярним. Типовий довгої кістки (такі, як стегнова кістка або стегна ¬ кості) має два кінця покриті суглобового хряща, мембрана - окістя - навколо валу діафізом і медулярний або кісткового мозку порожнину всередині. Точка, в якій дві кістки є спільним або артикуляції. Зв'язки сильні, волокнистих смуг, які утримують кістки разом. Рух стало можливим завдяки скороченню м'язів.
Усередині суглоба містить масляниста речовина називається синовіальної рідини, що дозволяє кінці кісток плавно ковзають один над одним.
Ми розрізняємо довільних і мимовільних м'язів. Більшість довільних м'язів знаходяться в кінцівках, тулуб і голову. Вони мають м'язових волокон поперечно смугастої. Добровільне м'язи здатні до швидкого і складні рухи. Вимушене або гладких м'язів тільки забезпечити повільне і механічний рух в стінках травного тракту і сечових шляхів та інших порожнистих органів і судин. Вони управляються несвідомо через автономні (симпатичної і парасимпатичної) нервової системи.
Серцевий м'яз окрема, надзвичайно добре розвинені як довільно сокращающаяся м'яз, що в стінці кровоносної судини. Його волокна поперечно-смугастих, але вони короткі і товсті і контракт ритмічно без нервового імпульсу. Нерви можуть змінювати тільки швидкість стиснення.

Приложенные файлы

  • docx 5681644
    Размер файла: 19 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий