131214_Депутатський склад Білокуракинської райр..


Депутатський склад
Білокуракинської районної ради 6-го скликання
Бондаренко Костянтин Іванович
Народився 09.03.1957 р., освіта вища, голова Білокуракинської районної ради.
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №15, Шарівська сільська рада, член Партії регіонів. Голова президії Білокуракинської районної ради.
Медін Олександр Олександрович
Народився 04.08.1957 р., освіта вища, головний лікар Білокуракинської центральної районної лікарні.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член президії Білокуракинської районної ради, керівник фракції Партії регіонів, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів.
Деряга Володимир Федорович
Народився 17.06.1951 р., освіта вища, пенсіонер.
До районної ради обраний за списком районної організації КПУ, член КПУ. Член президії Білокуракинської районної ради. Керівник фракції КПУ. Член постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та преси.
Дегтярьова Валентина Миколаївна
Народилась 03.11.1964 р., освіта вища, керівник апарату Білокуракинської районної державної адміністрації.
До районної ради обрана за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член президії Білокуракинської районної ради, голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Косяченко Олександр Андрійович
Народився 05.04.1960 р., освіта вища, директор ПСП «Дніпро».
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член президії Білокуракинської районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Зубкова Любов Іванівна
Народилась 01.10.1959 р., освіта вища, начальник відділу освіти Білокуракинської райдержадміністрації.
До районної ради обрана за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член президії Білокуракинської районної ради, голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та преси.
Чухрай Олександр Іванович
Народився 27.08.1963 р., освіта вища, начальник Новопсковського РЕМу ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №2, Олексіївська сільська рада, член Партії регіонів. Член президії Білокуракинської районної ради голова постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.
Аполлонов Володимир Володимирович
Народився 04.10.1984 р., освіта вища, начальник відділу культури Білокуракинської райдержадміністрації.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Секретар постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту і преси.
Боровий Михайло Яковлевич
Народився 03.06.1958 р., освіта вища, начальник управління Пенсійного фонду України в Білокуракинському районі.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та преси.
Ведмеденко Микола Григорович
Народився 24.05.1957 р., освіта вища, директор СТОВ «Зоря».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №6, Дем’янівська сільська рада, член КПУ. Заступник голови постійної комісії х питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Віннік Володимир Борисович
Народився 29.07.1972 р., освіта вища, приватний підприємець.
До районної ради обраний за списком районної організації КПУ, член КПУ. Член постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Давиденко Ольга Іванівна
Народилась 08.06.1961 р., освіта вища, директор Просторівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів.
До районної ради обрана по одномандатному мажоритарному виборчому округу №9, Просторівська сільська рада, член Партії регіонів. Секретар постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Зінченко Віктор СтефановичНародився 20.01.1956 р., освіта вища, голова ФГ «Айдар».
До районної ради обраний за списком районної організації КПУ, член КПУ. Член постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та преси.
Козачок Ніна Олексіївна
Народилась 31.08.1952 р., освіта базова вища, пенсіонер.
До районної ради обрана за списком районної організації КПУ, член КПУ. Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Козеренко Валентина Іванівна
Народилась 12.08.1951 р., освіта вища, директор Червоноармійської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів.
До районної ради обрана за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Секретар постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Козленко Дмитро Іванович
Народився 04.06.1963 р., освіта вища, директор ПП «Нива-7».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №7, Павлівська сільська рада, позапартійний. Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Косяченко Сергій Андрійович
Народився 04.06.1963 р., освіта вища, заступник голови Білокуракинської районної державної адміністрації.
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №11, Олександропільська сільська рада, член Партії регіонів. Заступник голови постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Лавренко Володимир Григорович
Народився 08.07.1960 р., освіта вища, директор СТОВ «Роздольне».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №8, Курячівська сільська рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Лавренко Олександр Григорович
Народився 20.02.1967 р., освіта вища, директор СТОВ «Вікторія».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №3, Нещеретівська сільська рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Лісовий Роман Володимирович
Народився 10.10.1977 р., освіта вища, Завідуючий хірургічним відділенням Білокуракинської центральної районної лікарні.
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №1, Білокуракинська селищна рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань соціального захисту населення, медицини, освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та преси.
Марєєчев Іван Іванович
Народився 06.03.1965 р., освіта вища.
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №10, Тимошинська сільська рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Мітин Василь Володимирович
Народився 03.09.1960 р., освіта вища, директор ДП «Міагро» (раніше – директор АФ «Зоря»).
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Секретар постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони екології та використання земельних ресурсів.
Нізамов Дамір ФарідовичНародився 22.01.1961 р., освіта вища, перший заступник голови Білокуракинської районної державної адміністрації.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.
Орлов Олександр Єгорович
Народився 24.01.1942 р., освіта вища, пенсіонер.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Заступник голови постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Панченко Анатолій Іванович
Народився 03.01.1957 р., освіта вища, директор СТОВ «Калинівське».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №13, Солідарненська сільська рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Перелигін Сергій Сергійович
Народився 01.08.1960 р., освіта вища, слюсар управління «Новопсковміжрайгаз».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №14, Лозно-Олександрівська селищна рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.
Усов Володимир Іванович
Народився 23.09.1966 р., освіта вища, директор Білокуракинського ТОВ «Автопідприємство».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5, Бунчуківська сільська рада, член КПУ. Заступник голови постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.
Фомічов Віктор Степанович
Народився 09.07.1935 р., освіта вища, голова організації ветеранів України в Білокуракинському районі.
До районної ради обраний за списком районної організації Партії регіонів, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики.
Хмеленко Юрій Анатолійович
Народився 05.12.1973 р., освіта вища, головний інженер СТОВ «Прогрес».
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №4, Лизинська сільська рада, член Партії регіонів. Секретар постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.
Юрченко Микола Олексійович
Народився 04.08.1959 р., освіта вища, пенсіонер.
До районної ради обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №12, Червоноармійська сільська рада, член Партії регіонів. Член постійної комісії з питань обслуговування населення, транспорту, зв’язку, комунальної власності, захисту прав споживачів.

Приложенные файлы

  • docx 4291112
    Размер файла: 19 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий