Календарно тем. план фіз-ри. 6 кл. І сем.


Календарно-тематичне планування
фізичної культури 6 клас І – семестр
3 години на тиждень 48 годин за І – семестр
Модулі:
Легка атлетика – 12 год
Футбол – 19 год
Гімнастика – 17 год

уроку Зміст Дата Примітки
Модуль «Легка атлетика»
1 Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час вивчення модулю легка атлетика. Завдання на рік і семестр. Бігові вправи. Біг по дистанції 30 м. Кидки набивного м’яча з положення стоячи. 2 Стрибки у довжину з місця. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча у горизонтальну ціль. Вправи для запобігання плоскостопості 3 Фінішування. Стрибки у довжину з місця. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча у горизонтальну ціль. Вправи на формування постави 4 Стрибки у довжину у спосіб «зігнувши ноги». Кидки набивного м’яча із положення сидячи. Рівномірний біг до 1200 м. Вправи для відновлення дихання 5 Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». 6 Біг 30 м. Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Біг у чергуванні з ходьбою 7 Біг 30 м. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Вправи для запобігання плоскостопості 8 Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Рівномірний біг до 1200 м. 9 Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Біг у чергуванні з ходьбою 10 Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Біг у чергуванні з ходьбою 11 Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. 12 Біг 60 м. Стрибки у довжину з розбігу у спосіб «зігнувши ноги». Спеціальні вправи для метання. Метання малого м’яча на дальність із трьох кроків. Підсумковий урок з модуля «Легка атлетика» Модуль «Футбол»
13 Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час вивчення модулю футбол. Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м’ячем. Жонглювання м’ячем ногою, стегном, головою. Удари по м’ячу зовнішньою частиною підйому. 14 Витоки українського футболу. Прискорення та ривки з м’ячем. Удари по м’ячу зовнішньою частиною підйому. Зупинки м’яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. 15 Поєднання прийомів пересування з технікою володіння м’ячем. Удари по м’ячу зовнішньою частиною підйому. Зупинки м’яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. 16 Удари по м’ячу зовнішньою частиною підйому. Зупинки м’яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. Укидання м’яча з різних вихідних положень. 17 Удари по м’ячу внутрішньою стороною стопи. Зупинки м’яча підошвою, внутрішньою стороною стопи, стегном і грудьми (хлопці) у русі. 18 Удари по м’ячу внутрішньою стороною стопи. Відбирання м’яча, атакуючи суперника спереду, збоку, ззаду під час двобою із суперником. Навчальна гра. 19 Удари по м’ячу внутрішньою стороною стопи. Відбирання м’яча, атакуючи суперника спереду, збоку, ззаду під час двобою із суперником. Навчальна гра. 20 Удари по м’ячу внутрішньою стороною стопи. Ведення м’яча. Відбирання м’яча, атакуючи суперника спереду, збоку, ззаду під час двобою із суперником. 21 Прискорення та ривки з м’ячем. Удари по м’ячу ногою у русі. Ведення м’яча. Маневрування на полі. Вправи на формування постави 22 Прискорення та ривки з м’ячем. Удари по м’ячу ногою у русі. Ведення м’яча. Маневрування на полі. Вправи на формування постави 23 Стрибки з імітуванням удару головою. Удари по м’ячу ногою у русі. Ведення м’яча. Навчальна гра. 24 Прискорення та ривки з м’ячем. Фінт «відходом». Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Уміння раціонально використовувати вивчені технічні прийоми. 25 Фінт «ударом». Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Баскетбол за спрощеними правилами з елементами футболу. 26 Жонглювання м’ячем ногою, стегном, головою. Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Фінти «відходом» і «ударом». 27 Жонглювання м’ячем ногою, стегном, головою. Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Фінти «відходом» і «ударом». 28 Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Фінти «відходом» і «ударом». Обирання моменту та способу дії для перехоплення м’яча. 29 Удари головою по м’ячу зменшеної ваги середньою частиною лоба. Фінти «відходом» і «ударом». Обирання моменту та способу дії для перехоплення м’яча. 30 Фінт «зупинкою». Обирання моменту та способу дії для перехоплення м’яча. Укидання м’яча з різних вихідних положень. Навчальна гра. 31 Фінт «зупинкою». Обирання моменту та способу дії для перехоплення м’яча. Укидання м’яча з різних вихідних положень. Двостороння гра. Підсумковий урок з модуля «Футбол» Модуль «Гімнастика»
32 Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час вивчення модулю футбол. Стрибки зі скакалкою. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Рухлива гра на увагу 33 Махи в упорі на паралельних брусах (хлопці). Розмахування у висі на верхній жердині (дівчата). Вправи для запобігання плоскостопості 34 Стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги. Вправи на формування постави 35 Різновиди ходьби та бігу. Танцювальні кроки. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у повільному темпі 36 Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Ходьба у повільному темпі 37 Різновиди ходьби та бігу. Підстрибування вгору з упору присівши. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Вправи для запобігання плоскостопості 38 Історія розвитку гімнастики в Україні. Підстрибування вгору з упору присівши. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). 39 Стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у чергуванні з ходьбою 40 Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у повільному темпі 41 Різновиди ходьби та бігу. Танцювальні кроки. Акробатика: комбінації елементів вправ. Вправи для розслаблення 42 Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Рухлива гра на увагу 43 Підстрибування вгору з упору присівши. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Вправи для запобігання плоскостопості 44 Комплекс ЗРВ зі скакалками. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Вправи на формування постави 45 Стрибки у присіді, пересуваючись у різні боки. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у чергуванні з ходьбою 46 Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Біг у повільному темпі 47 Різновиди ходьби та бігу. Рівновага (дівчата): зв’язки елементів вправ. Комбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Ходьба у повільному темпі 48 Рівновага (дівчата): зв’язки елементів вправКомбінації елементів вправ: на паралельних брусах (хлопці), на різновисоких брусах (дівчата). Підсумковий урок з модуля «Гімнастика»

Приложенные файлы

  • docx 1532937
    Размер файла: 19 kB Загрузок: 0

Добавить комментарий